Yme Vonk vanaf komend seizoen hoofdtrainer van Mulier

Met ingang van het seizoen 2022-2023 wordt Yme Vonk de nieuwe trainer van SV Mulier. Hij is hiermee de opvolger van interim-trainer Enno Hofstra, die na het vroegtijdige vertrek van Pope Leffring de honneurs waarneemt. 
 
De in Oudega (Súdwest-Fryslân) woonachtige Vonk is momenteel trainer van CVVO JO19-1 en heeft daarvoor de JO19-1 en JO17-1 van IJVC getraind. Eerder heeft Vonk als hoofdtrainer gewerkt bij Hielpen, Tzummarum, SC Boornbergum en Oudega. Daarnaast is Vonk momenteel ook bestuurslid van VV Oudega en dus zeer bekend met het reilen en zeilen binnen een dorpsclub. 
 
Mulier ziet in Yme de ideale trainer om de A-selectie van Mulier onder de hoede te nemen en we zien de samenwerking met Yme dan ook met zeer veel enthousiasme tegemoet. We wensen hem veel succes en plezier bij onze mooie vereniging. 
 
Het bestuur van SV Mulier