Uitslagen

Zaterdag 12 oktober
Afg.         Arum 1 – Mulier 1
Afg.         Leeuwarder Zwaluwen 10 – Mulier 2
17-0        SDS VR1 – Mulier VR1
4-3          Mulier JO19-1 – AVC JO19-1
4-0          Mulier MO15-1 – Berlikum/Minnertsga/Sint Jacob MO15-1
1-8          Mulier JO11-1 – Sint Jacob JO11-1

Zaterdag 5 oktober
5-0          Mulier 1 – Marrum 1
1-5          Mulier 2 – SDS 5
0-6          Mulier VR1 – Oudega VR1
6-0          Mulier JO15-1 – Irnsum JO15-1
2-2          AVC/Tzummarum MO15-1 – Mulier MO15-1
9-0          Mulier JO13-1 – SDS JO13-2
2-1          Mulier JO12-1 – SC Joure JO12-3
4-3          SSS’68 JO11-1 – Mulier JO11-1

Vrijdag 4 oktober
1-2          Arum 35+ 1 – Mulier 35+ 1
3-1          Mulier 35+ 1 – Tzum 35+ 1
0-1          FC Harlingen 35+ 1 – Mulier 35+ 1

Zaterdag 28 september (Competitiewedstrijden)
3-0          Mulier 1 – Lions’66 1
4-1          Makkum 4 -Mulier 2
7-0          GAVC VR1 – Mulier VR1
3-1          ST Mulier/Arum/Stormvogels’64 JO19-1- LSC 1890 JO19-3
4-2          Waterpoort Boys JO19-1- ST Mulier/Arum/Stormvogels’64 JO19-2
0-10        Joure SC JO15-4 – Mulier JO15-
3-5          Oosterlittens JO13-1 – Mulier JO13-1
2-1          Mulier JO12-1G – Joure SC JO12-3
0-6          Mulier JO11-1 – Franeker SC JO11-
2-9          Mulier JO10-1G – Oosterlittens JO10-1
4-5          Terschelling JO10-1 – Mulier JO10-2G
3-3          Mulier JO9-1G – Workum JO9-3G
1-1          Mulier JO7-1G – SJO Arum/Stormvogels ’64 JO7-1
1-0          SC Bolsward JO7-1 – Mulier JO7-1G
0-9          Mulier JO7-1G – Irnsum JO7-1

Zaterdag 21 september (Competitiewedstrijden)
4-1           Ouwe Syl 1 – Mulier 1
7-1           Mulier 2 – Tzummarum 2
0-11         Mulier VR1 – SWZ Boso Sneek VR2
1-1           SC Bolsward JO19-2 – ST Mulier/ASrum/Stormvogels ’64 JO19-1
4-2           Mulier JO13-1 – Zeerobben JO13-2
8-0           Waterpoort JO12-1 – Mulier JO12-1G
4-2           SJO DFC JO11-2 – Mulier JO11-1
4-6           Frisia JO10-3 – Mulier JO10-1G
afg           Mulier JO10-2G – Franeker SC JO10-2
4-3           vv Nijland JO9-1 – Mulier JO9-1G
4-4           Mulier JO7-1G – SC Bolsward JO7-1
6-2           Mulier JO7-1G – SJO Arum/Stormvogels ’64 JO7-1
6-1           Irnsum JO7-1 – Mulier JO7-1G
3-1           Mulier MO15-1 – Oosterlittens MO15-1

Zaterdag 14 september (Bekerwedstrijden)
1-5           Woudsend 1 – Mulier 1
2-2           Makkum 3 – Mulier 2
1-0           FC Harlingen VR1 – Mulier VR1
4-5           Zeerobben JO19-2 – Mulier JO19-1
4-1           Mulier JO13-1 – Zeerobben JO13-2
7-1           SJO Arum /Stormvogels JO12-2 – Mulier JO12-1G-1
12-1         SDS JO11-1 – Mulier JO11-1
3-1           Mulier MO15-1 – Workum MO15-1

Donderdag 12 september (Bekerwedstrijd)
1-6           Mulier JO19-1 – SJO DFC JO19-2

Dinsdag 10 september (Bekerwedstrijd)
3-1           Mulier JO15-1 – AVC JO15-1

Zaterdag 7 september (Bekerwedstrijden)
1-0           VV Heeg 1 – Mulier 1
1-5           Waterpoort Boys 4 – Mulier 2
8-2           AVC JO19-1 – Mulier JO19-1
1-14         Zeerobben JO15-4 – Mulier JO15-1
0-7           SC Bolsward MO15-2 – Mulier MO15-1
1-3           Mulier JO12-1 – Zeerobben JO12-3
2-4           Mulier JO11-1 – Nijland JO11-1

Vrijdag 6 september
6-0           Mulier 35+ 1 – Arum 35+ 1
0-1           Tzum 35+ 1 – Mulier 35+ 1
2-0           Mulier 35+ 1 – FC Harlingen 35+ 1

Woensdag 4 september
4-0           Mulier MO15-1 – AVC/Tzummarum MO15-2