Velden MFC IT Fliet zijn gesloten

We hebben de afgelopen week gezien dat er zich regelmatig veel jeugd op de sportvelden bevindt. Natuurlijk nodigt het zonnige weer en de grote hoeveelheid vrije tijd uit om even een balletje te gaan trappen met vrienden. Als vereniging hebben we echter de verantwoordelijkheid om de richtlijnen van het RIVM, de overheden en de KNVB te volgen en staat de gezondheid en veiligheid van iedereen voorop. Samenscholing en in groepsverband voetballen op onze velden staan hier haaks op.

De hekken van het sportveld zitten dan ook op slot en de velden zijn gesloten voor al het gebruik.

Dus ouders/verzorgers: vertel uw kinderen dat het niet toegestaan is om op de velden te spelen of te voetballen. De gemeente handhaaft hier ook op. Als het sportpark toch betreden wordt, is dit op eigen verantwoordelijkheid.

We rekenen op ieders begrip en medewerking.

Het bestuur van SV Mulier