Veel voetballende Pieten bij Sinterklaas Toernooi

 

Op zaterdag 5 december kon het natuurlijk niet uitblijven dat er een Sinterklaas Toernooi voor de jeugd werd georganiseerd. De jeugd was weer ruim vertegenwoordigd waardoor we met de jo8 en jo9 negen tegen negen konden spelen op een kwart veld. De hesjes waren vandaag niet aanwezig, maar gelukkig konden we gebruik maken van de aanwezige pietenmutsen. De jo11 en jo12 waren in grote aantallen aanwezig. Totaal 31 spelers waren er. Hier waren teams van 7 of 8 spelers en werd er op een half veld gespeeld. Het meidenteam, aangevuld met 2 heren, was de winnaar. Ook de JO14 en MO15 speelden op een half veld. De JO17 sloot de dag weer af met een onderlinge wedstrijd 9 tegen 9.

Alleen maar winnaars vandaag en de winnaars konden afgelopen zaterdag huiswaarts keren met een heerlijke chocoladeletter.

Dit is nu de laatste activiteit op zaterdag voor alle jeugdteams. De jongste jeugd gaat nu de zaal in. De betreffende teams worden hierover geïnformeerd.

Klik onderaan dit bericht op de foto’s voor de uitvergrote versies.

De jeugdcommissie van SV Mulier

er zijn geen afbeeldingen gevonden

 

7 december 2020 svmulier Jeugd No Comments