Uitje Mulier 1 zeer geslaagd!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Afgelopen donderdag vond de A-selectie het tijd voor een teambuildingsactiviteit in plaats van een training. Voor het weekend staat geen wedstrijd gepland en door de vele blessures is besloten om op pad te gaan in Leeuwarden. Met 14 man ging de A-selectie richting de kartbaan in Leeuwarden, want daar was het spektakel te beleven. Marco Vlap en Thys Bruinsma stapten ook in een kart en gingen de strijd aan met de spelers. Er werden twee groepen gemaakt en beide groepen kregen 15 minuten de tijd om de snelste tijd neer te zetten. Er werd fanatiek gereden en verschillende keren vlogen de alarmlichten aan omdat er dan weer twee karten stil stonden op de baan (grote kans dat Lars Vallinga dan in de buurt was).  De uitslag werd na de tijd bekend gemaakt en daaruit bleek dat Arjen van Popta (Tienus tussen gas) de snelste van de dag was! Thys Bruinsma moet nog even oefenen, want hij zette de langzaamste tijd neer. Waarschijnlijk omdat Thys aan het ‘buorkjen’ was en zich niet bezig hield met de snelste tijd. Na de tijd nog even naar de Doelebar om een biertje te drinken (behalve Anton, ID kaart kwam niet overeen) en daar was het nog lang gezellig. Benieuwd hoe Gert-Jan Meekma de volgende dag bij het overleg zat om 09:00 uur…

Misschien leuk om te doen; de namen van de spelers linken aan de bijnamen. Benieuwd wie als bijnaam Marc Burger had![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”8133,8134,8135,8132,8131,8130,8129,8126,8128,8127″][/vc_column][/vc_row]

21 oktober 2016 svmulier Mulier 1 No Comments