Teamfoto Mulier 1 bij Hofstra Bouw

teamfoto mulier 1

We hebben er even op moeten wachten, maar de teamfoto van het eerste is nu ook gemaakt. Hofstra Bouw is geen onbekende sponsor voor It Earste, want zij zijn jarenlang co-sponsor geweest met Ruwvoerhandel S.A. de Vries en ook daarvoor zijn ze jarenlang een trouwe sponsor geweest. Sinds dit jaar is Hofstra Bouw de hoofdsponsor voor het eerste en hier zijn wij super blij mee. Hofstra Bouw staat erom bekend dat zij een veelvoudig bouwbedrijf zijn die met meer dan 20 jaar bouwervaring van uw huis een thuis bouwen. Net zoals hun logo inmiddels een thuis is op het shirt van Mulier.

De nieuwe shirts zijn nu een paar weken binnen en hebben ook al gelijk voor het eerste geluk gezorgd. Vorig weekend heeft het eerste de 3 punten in Sneek weten te behalen en gister een welverdiende punt in Witmarsum.