Talent en strijdlust bij de JO13

Het laatste team wat we aan jullie voorstellen is de JO13. Ze spelen in een bijzondere competitie want waar JO13-teams normaal 11 tegen 11 spelen, speelt dit team 8 tegen 8 op een iets kleiner veld dan een normaal speelveld.

Het team bestaat uit Niek, Hylke, Max, Jelger, Jaring Jan, Pier, Egbert, Collin, Jouke en Julian. De leider is Durk Ouderkerken en trainers zijn Michel de Jong en Marco Menage.

Net als de JO11 kenden zij een geweldig begin van het seizoen door ongeslagen kampioen te worden. Maar dat ging niet zonders slag of stoot want van de vier wedstrijden werden er drie met slechts 1 doelpunt verschil gewonnen.

Eem tem vol strijdlust en talent dus dat dit seizoen nog hele grote dingen gaat laten zien. Maak er wat moois van mannen!

21 oktober 2023 svmulier Jeugd No Comments