SV Mulier zoekt spelers!

SV Mulier zoekt spelers voor de seniorenelftallen van de heren. Om alle teams op de been te houden is het pure noodzaak dat er nieuwe leden komen die op zaterdagen willen voetballen. Alleen de derde helft meedoen is niet genoeg. Ken je iemand, een vriend, buurtgenoot, familielid of klasgenoot die (goed) kan voetballen, vraag diegene dan om zich lid te maken! Ben je nieuwsgierig om eens mee te trainen of weet je zeker dat je ook wedstrijden wilt voetballen? Of ben je een oud speler van onze club en denk je er wellicht over na om je voetbalschoenen weer uit het vet te halen? Maak je dan snel lid!

Ga naar de volgende link om je verzoek tot lidmaatschap in te vullen https://www.svmulier.nl/wp-content/uploads/2014/10/inschrijfformuliernieuweleden2014.pdf

We horen graag van jullie!

22 september 2017 svmulier Bestuur No Comments