SV Mulier sponsort shirts aan kinderen in Ghana!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Begin dit jaar kwam Ivo Haitsma met de vraag of onze club ook nog shirtjes over had die niet meer werden gebruikt. Zijn moeder ging op bezoek bij familie in Ghana die een beach resort runnen nabij het kustplaatsje Elmina. Vanuit hun bedrijf helpen ze de lokale gemeenschap met onder andere een eigen schoolproject. De kinderen van de school hebben het helaas niet ruim. SV Mulier werkte graag mee aan dit initiatief, en heeft een 30 tal shirts van sponsor Huub Witteveen ter beschikking gesteld. Dank ook aan Kobus Jorna voor het sorteren en uitzoeken van alle shirts. Lianne Haitsma heeft afgelopen week de shirts afgeleverd, en de kinderen waren ontzettend blij. Het hele schooltje liep uit om de nieuwe spullen te bewonderen. Zo kunnen wij met spullen die niet meer worden gebruikt deze kinderen een prachtig cadeau geven. Op de sportdag was het Ghanese Mulier team al snel gevormd, en werd er een potje voetbal gespeeld.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”9216,9217,9218,9219,9220,9221,9222,9223,9224,9225,9226,9227,9228″][/vc_column][/vc_row]

22 maart 2017 svmulier Bestuur No Comments