SV Mulier is op zoek naar scheidsrechters!

SV Mulier is op zoek naar scheidsrechters! Wil jij op zaterdag graag de leiding hebben over de wedstrijd? Sta je stevig en je schoenen en ben je niet bang om beslissingen te nemen? Dan zoekt SV Mulier jou! Om de (ongeveer) drie weken zul je een wedstrijd gaan fluiten variërend van de jongste jeugd tot de senioren. Dit is op een zaterdagochtend en je bent hooguit een 2 uur kwijt (senioren). Vrijwilligerswerk is onmisbaar voor SV Mulier en daarom zouden wij het fijn vinden als ook de (oudere) jeugd gaat helpen bij de vereniging! Zo leer je ook de andere kant kennen van het prachtige spel en ontwikkel je meer respect voor de rol van de scheidsrechter! Je kunt je aanmelden bij Melis Bergsma (06-57966607) of via de mail mj.bergsma@kpnplanet.nl! We horen graag van je! 

3 augustus 2017 svmulier Bestuur No Comments