SV Mulier en Textielstra verlengen contract

SV Mulier en Textielstra.nl hebben de overeenkomst inzake de levering en sponsoring van sportkleding verlengd.

Textielstra.nl was de afgelopen jaren al kledingpartner van Mulier en is zeer ingenomen met, en trots op, de verlenging van de samenwerking. Het kledingcontract is niet alleen van toepassing op de wedstrijdkleding van SV Mulier, ook is de webshop compleet vernieuwd.  In de webshop kunnen de leden, maar ook niet-leden, van Mulier trainingskleding bestellen in de SV Mulier-lijn, evenals vrijetijdskleding en vele andere accessoires. Van elke besteding in de webshop gaat bovendien 10% naar SV Mulier. Kijk snel op svmuliershop.nl

Op de foto ondertekenen Doeke Schippers, voorzitter van SV Mulier, en Harry Diekstra, eigenaar van Textielstra, het contract.