Sprikkeurs nieuwe shirtsponsor jeugd van Mulier

Administratie- en belastingadviesburo Sprikkeurs heeft zich voor meerdere seizoenen verbonden aan de jeugd van Mulier. Als club zijn we trots op deze sponsoring en de prachtige shirts. Alle jeugdteams staan er hierdoor weer keurig op!

Op zaterdag 23 oktober was er een fotomoment geregeld door de jeugdcommissie van Mulier met de heren Herman en Gerrit Sprik namens Sprikkeurs. Samen met het meisjes onder 15 elftal gingen ze op de foto en daarbij werden ze ook nog eens in het zonnetje gezet door de jeugdcommissie van Mulier.

Administratie- en belastingadviesburo Sprikkeurs is een echt familiebedrijf waar u terecht kunt voor al uw vraagstukken op het gebeid van belasting en administratie. Zowel particulieren als ondernemers kunnen terecht bij Sprikkeurs.