Slotfeest Mulier op 25 mei!

Op zaterdag 25 mei organiseren we weer het traditionele slotfeest. Alle teams hebben dan (ijs en weder dienende) hun wedstrijden gespeeld. Rond 16:00 uur beginnen dan de spelen voor de jeugdleden. Voor alle ouders: kom! Koffie is gratis en vermaak is gegarandeerd. Om iedereen in de sfeer te krijgen, beginnen we om 17:30 uur met de barbecue. Dus eerder dan voorgaande jaren, er is voldoende vlees voor alle aanwezigen.  Iedereen die een hart heeft voor SV Mulier is van harte uitgenodigd. Naast de spelen voor de jeugd, komt ook de Pingjumer troubadour Jan Nota spelen. Laten we allen toasten op de kampioenen, maar ook op al het wedstrijdplezier in dit seizoen. Dus allen: komt op 25 mei naar het geweldige slotfeest van SV Mulier op MFC It Fliet te Witmarsum.

2 mei 2019 svmulier Club No Comments