Unieke samenwerking Skraard van de Kaart en vrouwen Mulier

Eindelijk was daar dan het langverwachte moment: de bekendmaking en presentatie van de samenwerking tussen Skraard van der Kaart en de dames van Mulier.

Skraard van de Kaart en Mulier zijn voor een periode van vijf jaar een verbintenis aangegaan. De kern van de samenwerking is het beschikbaar stellen van een gloednieuw wedstrijdtenue aan het damesteam. En het resultaat mag er zijn! Op de foto de selectie en staf van het damesteam samen met het bestuur van de sponsor.

Luca Zuiderveld van Skraard van de Kaart: ” , . 1 . . “” . .“

Skraard van de Kaart is al jaren hét feest van het noorden. Elk jaar in september komen bezoekers van heinde en verre in de meeste gekke outfits naar dit feest in het pittoreske dorpje in Súdwest Fryslân.

Mulier bedankt Skraard van de Kaart voor het vertrouwen én de schitterende shirts. Op naar 5 spetterende seizoenen!