Sinterklaas brengt ook een bezoek aan SV Mulier!

Op maandag 4 december jl. hebben onze jongste jeugdleden het Sinterklaasfeest gevierd. Toen de kinderen rond 16.00 uur arriveerden, was piet Pedro  al aanwezig. Hij liet goochel trucjes zien en maakte van ballonnen allemaal verschillende vormen. Alle kinderen kregen zo’n mooie ballon mee naar huis. En wat was het spannend, zou Sinterklaas ook komen? En ja hoor, rond half 5, nadat we heel luid hebben gezongen met z’n allen, kwam Sinterklaas met drie van zijn zwarte pieten. De pieten deelden strooigoed uit. Daarna mochten alle kinderen om de beurt bij Sinterklaas komen. Sinterklaas vertelde bij iedereen een leuk verhaaltje, knap hoor dat hij dat allemaal weet. En ze hadden natuurlijk voor iedereen een cadeautje mee genomen.  Nadat iedereen zijn of haar cadeau had gekregen,  telden de pieten tot 3 en mochten ze het allemaal tegelijk  uitpakken .  De tijd ging snel, want het was alweer half 6. Sinterklaas en zijn Pieten moesten weer verder naar andere  kinderen. Na nog een leuke groepsfoto te hebben gemaakt, hebben we gezongen: Dag Sinterklaasje!

Kortom: volgens ons een zeer geslaagd sinterklaasfeest! Foto’s van het bezoek van Sinterklaas zijn te vinden op de Facebook van Truida Sluiman (bedankt voor het maken van de foto’s!)

De activiteitencommissie.

5 december 2017 svmulier Jeugd No Comments