Roland Burger maakt 100e competitiedoelpunt voor Mulier

Roland keerde afgelopen seizoen terug op het ‘oude nest’ met als doel weer lekker te gaan voetballen en ouderwets doelpunten te maken. Vorige week tegen Lions’66 wist Roland zijn 99e competitiedoelpunt te maken en dus was er nog maar eentje nodig om de magische grens van 100 competitie doelpunten voor Mulier te bereiken. Dit wist Roland afgelopen zaterdag tegen Marrum meteen te bewerkstelligen (5-0 winst tegen Marrum, tweemaal Roland) en dus willen we via deze weg Roland van harte feliciteren met zijn 100e competitiedoelpunt voor Mulier.

Topscorer aller tijden van Mulier was hij al, maar nu dus ook topscorer met meer dan 100 competitiedoelpunten. Een fantastische prestatie van de man die door zijn teamgenoten ook wel eens wordt bestempeld als ‘Koning Kluts’. Overigens wel opvallend: in al die jaren heeft Roland de meeste doelpunten gemaakt in de derby’s tegen Bolsward en Makkum (beide 7x tegen gescoord). Verder heeft Roland in totaal 123 competitiedoelpunten gemaakt (door de uitstapjes bij Langweer) en dus zijn er twee nog twee doelpunten nodig om op een totaal aantal van 125 competitiedoelpunten te komen. Uiteraard hopen wij dat dit Roland gaat lukken en zijn eigen doelpuntenrecord blijft aanscherpen. Nogmaals, van harte gefeliciteerd met deze mijlpaal! 

7 oktober 2019 svmulier Club No Comments