Pope Leffring nieuwe trainer SV Mulier

Met ingang van het seizoen 2020-2021 wordt Pope Leffring de nieuwe trainer van SV Mulier. Hij volgt hiermee René Anema op, die bezig is aan zijn derde seizoen bij Mulier.

De in Sneek woonachtige Leffring was vorig seizoen trainer van Ouwe Syl en zal tijdens de laatste maanden van het huidige seizoen bij vierdeklasser HJSC als oefenmeester aan de slag gaan. Leffring was eerder trainer van onder andere Arum, Blija, Foarut en Beetgum. Met Arum wist hij zelfs twee keer te promoveren.

Leffring en Mulier zijn tot een overeenkomst van één jaar gekomen, met de intentie om langer samen te gaan werken.

Mulier ziet in Leffring de ideale persoon om Mulier binnen enkele seizoenen richting de vierde klasse te loodsen. Het bestuur en de technische commissie van Mulier zijn dan ook zeer content met het aanstellen van Leffring en wensen hem veel succes bij onze mooie vereniging.