Ons Voetbal Is Van Iedereen

Miljoenen voetballiefhebbers met soms totaal verschillende achtergronden ontmoeten elkaar op en rond het veld. Deze verbindende rol maakt het voetbal inspirerend en extra waardevol voor de samenleving. Tegelijkertijd zien we dat waar mensen samenkomen helaas ook racisme en discriminatie voorkomen. Ook in het voetbal. En ook bij onze vereniging. Uitsluiting beschadigt zowel mensen als het voetbal en waar dat voor staat: mensen samenbrengen. Het moet daarom met alle middelen worden bestreden.

Door de KNVB, prof- en amateurclubs en andere voetbalorganisaties is er samen met de Rijksoverheid en vele andere partners een plan bedacht om racisme en discriminatie in het voetbal te bestrijden. Dit plan heet Ons Voetbal Is Van Iedereen (OVIVI). Op de site https://onsvoetbalisvaniedereen.nl kan je meer over dit plan vinden.

Mulier steunt dit plan en wil een vereniging zijn waar iedereen zich thuis voelt en waar geen plek is voor racisme en discriminatie.

27 maart 2024 svmulier Bestuur No Comments