Nieuwe versoepelingen voor het voetbal

Op donderdag 28 mei zijn er op twee voor Mulier erg belangrijke gebieden nieuwe versoepelingen van de maatregelen bekend geworden:

1. Vanaf 1 juni mag ook de jeugd van 13 t/m 18 jaar weer zonder 1,5 meter afstand voetballen en trainen (net als eerder al de kinderen t/m 12 jaar).

2. De kantine mag al op 1 juli open. Eerder was vastgesteld dat dit pas op 1 september mogelijk zou zijn.

Voor deze 2 punten geldt wel een voorbehoud: als er weer een grote piek komt in het aantal coronapatiënten, dan kunnen deze maatregelen worden teruggedraaid. We willen daarom benadrukken dat het van groot belang is dat iedereen de protocollen en richtlijnen blijft naleven. Vanaf 1 juni hoeft alle jeugd t/m 18 jaar tijdens de trainingen geen 1,5 meter afstand meer te houden van elkaar, maar voor alle overige voetballers geldt dit nog wel. We moeten ons allemaal strak aan de protocollen blijven houden, voor de gezondheid van ons allemaal en voor de sport. Voor iedereen blijft gelden: geen wedstrijden, geen toeschouwers, geen gebruik van kleedkamers en douches.