Mulier wint en verliest in oefencampagne

Het eerste elftal heeft zijn eerste oefenwedstrijden erop zitten.

Nadat de wedstrijd tegen TOP ’63 uit Oppenhuizen eerder niet door kon gaan op zaterdag 13 augustus vanwege de hoge temperaturen, kon de wedstrijd op dinsdagavond 16 augustus wel doorgaan. Na 90 minuten stond er op het Witmarsumer kunstgras 2-3 op het scorebord in het voordeel van de vierdeklasser. Een prima begin voor het team van de nieuwe trainer Yme Vonk.

Vier dagen later stond de tweede oefenwedstrijd op het programma. Deze werd op zaterdagavond gespeeld in Blauwhuis. Dit vanwege het feit dat Blauwhuis een zondagvereniging is en veel van hun spelers op zaterdag aan het werk zijn. Mulier kwam als winnaar uit de strijd en met een 0-2 eindstand werd ook nog eens “de nul” gehouden. De doelpunten werden gemaakt door Siebe Jan Otten en Jorn Hofstra.

Op dinsdagavond 30 augustus volgt de laatste oefenwedstrijd. Dan is Beetgum de tegenstander in Witmarsum. De wedstrijd begint om 19:30 uur.