Mulier neemt na dit seizoen afscheid van hoofdtrainer René Anema

Aan het eind van seizoen 2019-2020 zal hoofdtrainer René Anema SV Mulier gaan verlaten. Het bestuur heeft ervoor gekozen om het contract van de oud-Witmarsumer niet te verlengen.

Anema is momenteel bezig aan zijn derde seizoen als hoofdtrainer van Mulier. Na de degradatie naar de 5e klasse in het seizoen 2017-2018 en de achtste plaats van het afgelopen seizoen, zijn er onder Anema’s leiding veel talentvolle jonge spelers toegevoegd aan het team. Dat lijkt nu zijn vruchten af te werpen, want het team draait momenteel bovenin mee in de vijfde klasse.

Tussen bestuur en trainer is de intentie uitgesproken om het huidige seizoen op een zo goed mogelijke manier af te sluiten. Het bestuur bedankt Anema voor zijn inzet en enthousiasme en wenst hem veel succes met zijn verdere trainerscarrière.

Het bestuur gaat samen met de technische commissie op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer die past binnen het op te stellen profiel en de cultuur van SV Mulier.

Het bestuur van SV Mulier