Mulier MO11-1 ongeslagen kampioen!

Na 9 wedstrijden gespeeld te hebben wisten de meiden van de MO11 afgelopen woensdag na de wedstrijd tegen Black Boys het kampioenschap binnen te halen! De meiden deden dat op een manier hoe ze het hele seizoen al spelen; door goed samenspel! De kampioenwedstrijd werd al snel beslist en daarna konden meiden, zoals al vaker dit seizoen, de score flink uitbreiden. Black Boys werd dan ook met 10-0 terug naar Sneek gestuurd. Met in totaal 104 goals voor en slechts 4 tegen in 9 wedstrijden zijn,, eerlijk gezegd, de meiden dit seizoen niet in de problemen geweest. Alle 9 wedstrijden werden ruim gewonnen. Na de wedstrijd werden de meiden gehuldigd in de kantine. De jeugdcommissie feliciteert de meiden van de MO11, de leiders, Anno en Rintje en trainers Melis en Marc met het behaalde kampioenschap!

Foto’s: https://photos.app.goo.gl/IkjXGNIx6k01dVSv1