Mulier JO17-1 speelt gelijk tegen Zeerobben JO17-3

SELECTIE : Jarno , Johannes, Jelmer , Siemon U. , Didier, Thijs , Stijn , Marc , Mark , Joran , Nick , Simon , Lieuwe.

AFWEZIG : Vincent en Jordi

Zaterdag 5 Sept. speelde Mulier JO17 , de 2e bekerwedstrijd tegen Zeerobben JO17-3, Mulier en Zeerobben hadden beiden de 1e wedstrijd in de beker gewonnen, dus op papier een leuke topper. Op een prachtige gemaaid grasveld [met dank aan de terreinknechten] klonk om 9.30 het fluitje van onze ”vaste” scheidsrechter Sjerpjan en gaf Mulier meteen vol druk op de achterhoede. Deze ploeg was wel fysiek sterk maar hadden veel eenlingen in het team, Mulier probeerde het met mooie combinaties om de verdediging stuk te spelen. In de 5e min. kreeg Mulier een strafschop, omdat Lieuwe in het strafschopgebied omver werd geduwd, deze werd feilloos benut door Simon 1-0. In de 10e min. werd het bijna 2-0 door Thijs na een voorzet van Simon, maar Thijs schoot tegen de keeper aan. In de 14e min kwam daar toch de gelijkmaker , een corner van Zeerobben werd door Mulier niet goed weggewerkt en de spits schoot de bal achter Jarno 1-1. In de 16e min. weer een grote kans voor Mulier , een mooie combinatie tussen Lieuwe en Simon, maar Lieuwe schoot de bal naast het doel. Ook Zeerobben kregen een paar kansjes , maar Jarno had vandaag geen zin om voor sinterklaas te gaan spelen. In de 20e min kreeg Mulier een vrije trap , Simon schoot de vrije trap helaas op de lat, het was wachten op de 2-1 dacht het voltallig publiek aan de kant. In de 31e min was er weer een grote kans voor Lieuwe, maar zijn schot ging net naast het doel, nog geen min. later was het Joran die met een mooie pass, Simon wegstuurde op links, die zette vervolgens de turbo aan en ging alleen op de keeper af en schoot de bal langs de keeper 2-1. Vlak voor rust had Simon misschien de wedstrijd kunnen beslissen , hij ging weer alleen op de keeper af , maar schoot de bal niet in het doel en zo was de ruststand 2-1. Na de rust werden de mouwen van Zeerobben wat opgestroopt en werd het ook wat steviger in de duels, Mulier probeerde dat wat te ontwijken en leek soms wat slimmer te voetballen dan Zeerobben. In de 46e min was daar bijna de 3-1 een mooie pass van Jelmer op Simon, die nam de bal mooi mee richting het vijandelijke goal , maar schoot de bal naast het doel. In de 51e was het nu de rechtsbuiten van Zeerobben die alleen op Jarno af ging , maar met een katachtige redding voorkwam hij de 2-2. Uit de corner die daar op volgt kwam helaas toch de 2-2 en zo zie je maar weer dat de bekende ”voetbalwet” nog steeds bestaat en nooit weggaat. Zeerobben rook hierna bloed en Mulier was het even kwijt en 3 min. later lag de 2-3 er ook al in, Johannes claimde nog dat er een overtreding op hem zou zijn gemaakt , maar de scheids floot niet en de ”VAR” deed het niet vandaag niet. Even een mentale tik voor de jongens, maar 2 min. later was het wederom Joran die met een mooie crosspass de bal over de verdediging van Zeerobben schoot en Simon was er als de kippen bij en rende zijn tegenstander eruit en liet de doelman van Zeerobben kansloos 3-3. Het publiek vond het prachtig en niemand durfde te voorspellen wat de eindstand zou worden, want in de 67e min werd het bijna 4-3 , een mooie combinatie tussen Nick en Thijs, maar

Thijs zijn inzet ging net naast. In de blessuretijd kreeg zowel Zeerobben als Mulier nog een grote kans om de wedstrijd te winnen, maar het bleef 3-3 en zijn er voor Mulier nog volop kansen om deze groepsfase te winnen.

9 september 2020 svmulier Jeugd No Comments