Mulier JO15-1 wint wederom van NOK/Bakhuizen JO15-1

Op Zaterdag 1 Febr. begon de competitie voor de JO15, na het behalen van het kampioenschap in de 2e klasse, begon de jongens voor het eerst in de 1e klasse.  Na 2 leerzame oefenwedstrijden [1x gelijk en 1 x winst] moest het nu gaan gebeuren in de 1e klasse, de eerste wedstrijd was tegen een oude bekende NOK/Bakhuizen JO15 , deze ploeg zat ook in de najaarspoule 2019 toen was er winst voor Mulier. Het begin was duidelijk voor NOK, Mulier was duidelijk nog zoekende en liet NOK teveel voetballen, al in de 1e min. was er een grote kans voor NOK, de spits van NOK kon vrij schieten net buiten de zestien , maar Thijs kon het schot nog net blokkeren met zijn voet. In de 6e min. was het dan  toch voor NOK, een verre schot richting keeper Jarno werd wat verkeerd beoordeeld en pardoes vloog de bal in de goal 1-0. Daarna kreeg NOK nog wel een paar mogelijkheden, na een kwartier spelen kreeg Mulier wat meer grip op de wedstrijd, in de 16e min was het middenvelder Joran die de bal mooi op Simon gaf, Simon kon op links alleen op de doelman afgaan en verschalkte de goalie 1-1. Daarna kregen beide ploegen wat kleine kansjes en werd er volop gestreden om de bal, in de 30e min. kreeg Mulier nog een grote kans , maar het schot van Simon belande op de lat en zo werd de ruststand 1-1. Na rust was er meteen een enorme kans voor NOK en Mulier , eerst schoot de spits van NOK tegen de benen van Jarno en uit de tegenaanval schoot Simon de bal tegen de keeper van NOK aan. Toch kwam NOK in 36e min. op voorsprong , een fout in de communicatie op het middenveld werd afgestraft door de spits en zo stond NOK wederom voor 2-1. Een min. later mocht Simon een vrije trap nemen aan de linkerkant van de zestien , de bal werd uit de zestien gekopt en de bal belandde voor de voeten van Jelmer die zich niet bedacht en schoot de bal op het doel , de keeper van NOK liet de bal los en Chris was er als de kippen bij om de bal hoog in het doel te schieten en zo stond het weer gelijk 2-2. In de 39e min. was het Vincent die op rechts opstoomde en de bal mooi voor het doel bracht, Chris kon bijna zijn 2e doelpunt maken , maar hij werd geholpen door de achterste man van NOK, die de bal in eigen goal schoot en zo stond Mulier voor het eerst voor 2-3. Daarna werd Mulier steeds sterker, volop kansen om de trekker over te halen, maar het lukte Simon , Chris , Lieuwe en Nick niet om de 2-4 te maken , ook de keeper stond van NOK stond goed te keepen. Dan is het altijd oppassen dat de tegenstander ze dan niet maakt , want zo werkt dat nu eenmaal in de voetballerij. Iedereen en de vele supporters waren dan ook opgelucht dat de scheidsrechter eindelijk affloot en de punten naar Witmarsum gingen. Een zwaarbevochten overwinning op een zwaar veld , maar gezien de 2e helft toch wel verdiend, 2x achter komen en toch de wedstrijd weten te winnen, ook mentaal hebben we wederom weer stappen gemaakt en dat zullen we wel vaker tegen komen in de 1e klasse. 

6 februari 2020 svmulier Jeugd No Comments