Mulier JO15-1 wint ook tweede competitiewedstrijd

Onder prachtige weeromstandigheden speelde de JO15 hun tweede competitiewedstrijd tegen het onbekende Irnsum JO15 , op de ranglijst stond deze ploeg bovenaan , dus we waren gewaarschuwd. Ook hier kon men al vanaf het begin al zien , dat Mulier een maatje te groot was voor Irnsum. In de 5e min gaf Simon al een waarschuwing aan Irnsum , maar zijn schot belande tegen de paal. In de 9e min. gaf Simon een mooie pass op Jordi en vanaf de achterlijn schoot hij de bal achter de keeper , een briljante goal van Jordi 1-0. 2 min. later was het Joran die met een prachtige pass Simon kon bereiken en die kon alleen op de doelman aflopen en schoot de bal netjes in de goal 2-0. Irnsum kwam er niet aan te pass en als ze al de middellijn haalde , dan was daar altijd nog Johannes die in de weg stond. In de 20e min. was er een grote kans voor Nick , maar hij schoot de bal tegen de keeper aan. In de 26e min. was er een mooie voorzet van Nick op Simon [niet te verwarren met het zangduo] Simon schoot de bal wederom binnen en besliste eigenlijk ook de wedstrijd 3-0. Na rust kreeg Irnsum iets meer balbezit , mede ook omdat Mulier veel ruimte weggaf dan de 1e helft, maar of Jarno stond in de weg of Johannes wilde graag weer de nul houden. In de 40e min kreeg Thijs een enorme kans , maar ook hij schoot tegen de keeper aan. In de 44e min. nam Joran een vrije trap en Nick kopte de vrije trap mooi binnen en nu was de wedstrijd helemaal beslist 4-0. In de 46e min kwam er een lange pass van Johannes , de bal ging over de verdediging en de keeper van Irnsum verwerkte de bal helemaal verkeerd en toen zei Simon tegen de keeper ‘dank je wel voor de medewerking’ en schiet vervolgens de bal in het lege doel 5-0. Irnsum drong wel aan maar ze missen gewoon teveel kwaliteit voorin en die kwaliteit heeft Mulier nou eenmaal wel. In de 67e min. gaf Lieuwe een mooie dieptepas op Simon , die vervolgens zijn 4e van de wedstrijd maakte en de eindstand bepaalde op 6-0. Volgende week vrij, en dan gaan we ons klaarstomen voor de 1e ronde van het bekertoernooi op 19 Okt. dan gaan we spelen in Berlikum tegen de plaatselijke JO15.   

7 oktober 2019 svmulier Jeugd No Comments