Mulier JO15-1 wint en is terecht kampioen

De laatste wedstrijd van het seizoen voor de JO15, een uitwedstrijd tegen DFC JO15 uit Menaldum. Vorige week werd er pijnlijk verloren tegen ONS uit Sneek en zodoende waren de boys uit Witmarsum officieel nog niet kampioen, maar vandaag kreeg Mulier een herkansing. Bij de warming up kon men al zien dat dit niet hetzelfde team was , een paar B-jun erbij en nog wat jongens uit een hogere JO15 team, maar daar maakten Mulier zich niet druk over ze hadden nogal een marge op het doelsaldo. DFC hanteerde meestal de lange bal , want ze hadden een paar snelle spitsen voorin. In de 4e min had Chris de kans om Mulier op voorsprong te zetten, maar de keeper redde zijn inzet. Een paar minuten later kreeg DFC een enorme kans, maar Erik redde deze inzet en zo bleef het 0-0. In de 12e min was het Lieuwe die ook een kans kreeg , maar ook deze inzet werd gered door de keeper. In de 17e min. kwam er een lange pass op de spits van DFC , hij was sneller dan de achterhoede van Mulier en kwam oog in oog te staan met Erik en schoof de bal langs de keeper zo het doel in 1-0. De tijgers raakte niet in paniek en probeerde lekker te voetballen en gokte op de counter, want DFC speelde op een lijn en dat vonden Simon , Lieuwe en Chris wel goed. Een paar min na de 1-0 kwam er weer een kans voor DFC , maar met een spectaculaire redding van Erik bleef het 1-0  

 In de 30e min kwam er een lange bal op Simon die zijn mannetje te snel af was, en met een perfecte voorzet op Chris maakte hij de 1-1. Nog geen 3 min. later maakte Nick uit een corner de 1-2 , een mooie voorsprong voor de boys en met hard werken kom je een heel eind. Vlak voor rust was Simon weer sneller dan zijn tegenstander en ging alleen op de keeper en met een mooie schuiver belande de bal achter de keeper en stond het plotseling 1-3. En met een grote glimlach op onze gezichten gingen we rusten , alleen in de 2e helft waren we nog met z’n elven , want Pierjan liep een blessure op en keerde niet meer terug op het veld. In de 46e min. was het DFC die ook uit een corner scoorde en zo werd het weer spannend 2-3. Hierna werd het wat grimmiger en vooral de spits van DFC had het met iedereen aan de stok , vooral de grensrechter van Mulier en de scheidsrechter hadden het gedaan bij de spits, en als je dan ook nog een grote mond opzet tegen zijn leider, dan wordt het tijd om mensen in witte pakken te bellen en vragen om deze jongen mee te nemen en pas na de wedstrijd weer los te laten . Mulier trok zich weinig aan van dit voorval en bleef gelukkig rustig en met man en macht werd er gestreden om de punten binnen te halen , er was nog een mooie kans voor Chris, maar zijn kopbal werd gered door de keeper. Na het laatste fluitsignaal kon er wederom gejuicht worden en voor de 2e keer werd het kampioenschap binnen gehaald. Na de kampioensfoto werd er weer ”champagne” gedronken in de kleedkamer en werd er s’avond een huldiging gehouden voor alle kampioensteams van Mulier met als toetje een rondrit door Witmarsum in een versierde kar. tenslotte wil ik iedereen bedanken die dit team een warm hart toedraagt.         

27 mei 2019 svmulier Jeugd No Comments