Mulier JO15-1 wint cruciaal duel van Scharnegoutum

SELECTIE: Johannes, Pierjan, Simon U. , Didier, Thijs, Joran , Mark , Stein , Lieuwe M. , Chris, Simon, Jelmer , Vincent , Nick, Jarno en Jordi

 Op Zaterdag 7 Dec. was er de thuiswedstrijd tegen Scharnegoutum JO15-1, deze wedstrijd moest gewonnen worden om nog kans te maken op het kampioenschap in de klasse. Eerder deze morgen werd er al een topper afgewerkt in deze klasse , NOK won verrassend van koploper Harlingen met 2-1. Mulier begon wel aardig aan de wedstrijd, deelde een paar plaagstootjes uit en er waren een paar kansjes. In de 13e min was het wel raak , Thijs gaf een pass op Chris en die verraste de keeper van Scharnegoutum en zo werd het 1-0 voor Mulier. In de 20e min was het weer Thijs die de aangever was , alleen deed hij dat nu op Simon en die ronde deze keer beheerst af 2-0. Daarna werd Mulier wat slordiger en was het middenveld verdwenen, misschien speelde bij sommigen de zenuwen mee, maar Scharnegoutum werd steeds wat gevaarlijker. In de 24e min. kwam daar toch de aansluitingstreffer , de spits kon ongehinderd doorlopen op keeper Jarno en schoot de bal langs Jarno 2-1. Mulier was dus gewaarschuwd door deze treffer, maar vlak voor rust was het de linksbuiten van Scharnegoutum die de bal voorzette, de verdediging van Mulier stond niet helemaal goed opgesteld en de spits van Scharnegoutum kon de bal achter Jarno schieten 2-2. In de rust werden de hoofden van Mulier weer even leeg gemaakt en konden we weer met een fris gevoel beginnen aan de 2e helft. Mulier en Scharnegoutum maakten er een ware thriller van , want beide ploegen wilden graag winnen. In de 45e min was er een schot van Joran , maar de keeper redde zijn inzet. In de 51e min was er een lange pass van Johannes op Simon, die liep richting de keeper en zag dat Joran mooi vrij voor de goal stond en zo hoefde Joran alleen maar zijn voet er tegen aan te zetten om het doelpunt te maken 3-2. Maar nog was er niks beslist , want Scharnegoutum bleef rustig aanvallen en af en toe was het kunst en vliegwerk voor de goal van Jarno. In de 60e min was het bijna 4-2 maar Chris zijn schot werd gered door de keeper, nog geen min. later werd het harde werken toch beloond voor Scharnegoutum , want de spits schoot de bal langs Jarno en werd de stand weer gelijk 3-3. Nu kon Mulier weer overnieuw beginnen om toch de 3 pnt binnen te halen, in de 63e min. gaf de scheidsrechter een penalty voor Mulier wegens hands in het 16 metergebied, deze buitenkans werd benut door Simon en zo stond Mulier weer voor met 4-3. Hierna was het af en toe overleven , want bleef toch wel gevaarlijk en was het Jarno en Nick die de ballen nog maar net vanaf de doellijn konden wegwerken. In de 70e min was daar eindelijk de bevrijde 5-3 , een mooie voorzet op maat van Simon op Chris die als een goaltjesdief de bal door de keeper zijn benen schoot. Toen was het gebeurd met Scharnegoutum en een min. later was het wederom Johannes die met een mooie lange pass opnieuw Simon kon bereiken , die kon ongehinderd doorlopen op de keeper en liet hem kansloos achter 6-3. Hierna floot de scheids voor het einde van deze zwaarbevochten wedstrijd en gingen de punten toch naar Mulier. Na afloop moest aanvoerder Pierjan nog even een sinterklaasgedicht voorlezen aan de jongens van Mulier, want ook dit jaar kwam hij weer in de kleedkamer [wel 2 dagen te laat]. Woensdag is er weer een ware topper voor de jo15 dan is NOK/Bakhuizen de tegenstander, voor beiden staat er heel wat op het spel als NOK wint dan zijn ze KAMPIOEN , als Mulier wint dan volgt er volgende week Zaterdag nog een uitwedstrijd tegen Makkum. De wedstrijd voor Woensdag begint om 19.00.  

9 december 2019 svmulier Jeugd No Comments