Mulier JO15-1 ongeslagen kampioen van de 2e klasse

selectie: Jarno , Johannes , Jelmer , Pierjan , Mark , Joran , Jordi , Stijn , Thijs , Vincent , Nick , Simon , Lieuwe M., Simon U. , Didier  en Chris

Zaterdag 14 Dec. , de dag waar alle jongens van de JO15 naar uit keek, zou het dan toch gaan gebeuren vandaag? KAMPIOEN worden in de 2e klasse , het zou werkelijk een unieke prestatie zijn voor dit team. afgelopen Woensdag werd er de belangrijke wedstrijd tegen concurrent NOK nog gewonnen met 4-2, dus een punt zou vandaag ook al genoeg zijn. Leider Tjeerd had een weddenschap verloren en moest lopend naar Makkum , en dat geschiedde ook, verkleed als een eskimo vertrok hij om 6.50 richting Makkum en om 8.15 verscheen hij in de kantine van Makkum. Deze opdracht was voldaan nu de jongens nog, sommige jongens van Mulier en Makkum hadden de avond ervoor kerstgala gevierd in Bolsward en hadden dus wat slaapgebrek. Om 09.00 werd er afgetrapt , Mulier koos er voor om eerst in de wind te spelen , want die stond er wel degelijk met af en toe een fikse hagelbui. Vanaf het begin had Mulier moeite met de wind en was het uitkijken dat de ballen niet omhoog gaan, want hij kwam even hard weer terug. In de 5e min kreeg Makkum een enorm kans omdat er verkeerd werd uitverdedigt , de spits kon alleen op keeper Jarno afgaan, maar de inzet van de spits werd door Jarno gered en bleef het 0-0. Een min later werd een corner van Makkum niet goed verwerkt en een speler kon vrij uithalen net buiten de zestien, maar zijn schot belande op de paal en zat het Mulier even mee. In de 18e min liet Mulier eindelijk van zich horen, een voorzet van Simon werd door Chris net naast geschoten. Makkum probeerde het nog wel , maar ook die hadden last van de wind of de passes kwamen niet aan of waren te hard. In de 31e min was het deze keer Simon die tegen de paal schoot en zo bleef het toch nog spannend en beide ploegen wilden natuurlijk ook nog winnen. In de 32e werd een corner van Simon , door de Makkum verdediger van de doellijn gehaald, Mulier werd wel wat sterker ondanks de tegenwind. In de 33e kreeg Mulier opnieuw een corner en het was Simon die de bal in het strafschopgebied bracht, de verdediger van Makkum kon de bal niet goed verwerken en het was Thijs die met een mooie uithaal de 0-1 op het scorebord zette. Dit werd tevens ook de ruststand en een mooie opsteker voor de jongens, in de rust was het lekker rustig en konden we ons zelf even opwarmen, want echt warm was het nu ook weer niet, er verteld dat je nu voor de wind speelt , maar ook niet teveel de lange bal moet gaan spelen anders draaf je, je zelf voorbij. Vlak na rust was wederom Thijs, die met een prachtig afstandschot de 0-2 binnen schoot en werd het steeds moeilijker voor Makkum , Mulier zat er boven op en Johannes deed de deur voor Makkum steeds dicht als ze dachten om hier naar binnen te gaan om een doelpunt te maken. In de 41e min werd de wedstrijd beslist door de topscoorder van dit team Simon, hij schoot feilloos de bal in het doel 0-3 en kon het feest bijna beginnen. In de 53e min kwam er een prachtige lange pass van Johannes op Simon, die vervolgens de bal panklaar legde voor Jordi, maar Jordi miste deze grote kans op 0-4. Makkum wist dat het niet meer ging lukken om Mulier pijn te doen en moest zich neerleggen tegen deze ploeg uit Witmarsum. In de 64e min. was het Simon die een corner mocht nemen, deze corner werd perfect genomen , want de bal vloog er in een keer in en zo bekroonde Simon zichzelf op een prachtig najaarsseizoen met veel doelpunten en assists 0-4. Toen de scheidsrechter affloot was de ontlading groot bij de voetballers , staff en de vele meegereisde supporters en familieleden. binnen een jaar 3x Kampioen in 3 verschillende klassen dat doen niet veel ploegen Mulier JO15 na. Na afloop werd er in de kantine van Mulier nog een klein feestje gebouwd met gebak en ”champagne” en had de jeugdcommissie nog snel even medailles laten maken om toch nog de huldiging kunnen doen in de kantine . Wij willen hierbij dan ook de jeugdcommissie bedanken voor deze snelle service en gaan we volgende Zaterdag nog lekker ontbijten [KAMPIOENSONTBIJT] met alle familie- en staffleden die deze ploeg gesteund heeft de afgelopen 3 maanden en dan komen er ook natuurlijk de sterke verhalen aan bod.           

16 december 2019 svmulier Jeugd No Comments