Mulier JO15-1 heeft geen moeite met Oosterlittens JO15

Op 20 April was er de wedstrijd tegen Oosterlittens jo15  , het uitduel werd nipt gewonnen met 0-1, dus deze wedstrijd moesten we niet onderschatten. De wedstrijd begon wat later , want de spelers van Littens kwamen in 3 gedeeltes naar Witmarsum en de keeper had zich ook wat verslapen , want die kwam als allerlaatste het veld op draven. Dus als je zo begint als tegenstander dan weet je al hoe laat het is, na het fluitsignaal werd meteen al duidelijk dat Mulier het niet zo zwaar kreeg als in de kampioenswedstrijd van 2018. Oosterlittens vond het allemaal wel best , en daar maakte Mulier gretig gebruikt van. In de 5e min. was het al bijna raak , maar het schot van Pierjan ging maar net over. Het was af en toe moeilijk voetballen tegen een verdedigend Oosterlittens, in de 13e min was het dan eindelijk raak, Jelmer zijn schot werd eerst nog gekeerd door de keeper, maar in de rebound was het  Lieuwe die de bal oppikte en toch nog de bal in de goal schoot 1-0. Mulier kreeg weer volop mogelijkheden, maar de laatste passes of schoten gingen af en toe de mist in. In de 18e min kreeg Mulier een vrije trap te nemen ongeveer 20 meter van de goal, Pierjan ging achter de bal staan en met een prachtig schot ging de bal de kruising in , echt een wereldgoal die je maar zelden ziet 2-0. De wedstrijd bloedde een beetje dood , mede ook omdat Oosterlittens geen kansen kreeg van Mulier, verdedigend werd er bijna niks weggeven. In de 23e min. maakte Chris een ouderwetse klutsgoal en die tellen ook 3-0, even later was het wederom Chris die bijna zijn 2e doelpunt maakte , maar zijn schot ging maar net naast. Zo werd de ruststand 3-0 in het voordeel van de ”tijgers” die geen enkel probleem had met de gele ”kanaries” uit Oosterlittens. Na rust probeerde Oosterlittens het nog wel , maar Mulier was voetballend vele malen sterker en kwam geen enkel moment in de problemen. In de 41e min.  was het Jelmer die bal net over het doel schoot en zo waren er wel meer spelers die kansen kregen op een hogere uitslag, in de 50 min. werd Chris in het strafschopgebied gevloerd een 100% strafschop , maar tot ieders verbazing had de scheids het waarschijnlijk niet gezien ook de VAR werd niet opgeroepen. In de 57e min was daar Vincent die met een prachtige pass Simon bereikte en die schoot de bal hard in het vijandelijke doel 4-0. In de 58e min was het Simon die op rechts ervandoor ging en met een uitstekende voorzet Jelmer op maat bediende en die haalde de trekker over om de 5-0 binnen te schieten. Dit werd tevens de einduitslag, al met al een mooie overwinning voor de ”tijgers” uit Witmarsum, met nog 3 finales te gaan zit dit team aardig op kampioenskoers.      

22 april 2019 svmulier Jeugd No Comments