Mulier JO15-1 heeft geen kind aan SWZ Boso Sneek JO15-2

Op Zaterdag 9 Nov. moest de JO15 aantreden tegen SWZ JO15-2, op een “bomvolle” It Fliet gingen de supporters er even goed voor zitten, met Jarno , Johannes , Didier , Nick , Thijs , Jelmer , Vincent , Simon, Jordi , Lieuwe M. , Mark , Stein , Pierjan , Joran en Chris hadden we een fitte selectie , alleen was Siemon Ulbe geblesseerd.  Al in de 1e min. was Mulier al gevaarlijk, Pierjan kreeg een kans maar gleed uit en daarna kwam de bal bij Simon en zijn schot ging over , SWZ was dus gewaarschuwd. In de 7e min. kwam er een mooi schot van Pierjan  , maar de uitstekende keeper van SWZ redde bekwaam op het schot en dit zou niet zijn eerste redding worden deze morgen. Een min. later was het Simon die de bal mooi voorzette op rechts , maar Stein kon er net niet bij om de bal erin te koppen en zo bleef het wonderbaarlijk nog 0-0. In de 12e min. gaf middenvelder Pierjan een mooie dieptepas op Simon en kon alleen op het doel afgaan en met een bekeken lobje verraste hij de doelman 1-0.  Mulier was ook in deze wedstrijd heer en meester en het was wachten op meerdere doelpunten. In de 12e min verdubbelde Simon de stand , hij schoot vanaf de zestien de bal prachtig in de kruising 2-0. SWZ hanteerde alleen de lange bal en Johannes en Nick hadden daar geen enkele moeite mee en keeper Jarno werd eigenlijk niet echt getest deze morgen. In de 15e min  was het ”tijger” Vincent die de bal op rechts voorzette en het was Jordi die maar net mis kopte voor het doel. We creerden veel kansen , alleen jammer dat het geen doelpunt oplevert. In de 27e min. ging linksbuiten Lieuwe M. er met de bal  vandoor en goed gebruikt maakte van zijn snelheid, zette hij de achterhoede van SWZ te kijk en schoot de bal onthoudbaar in het vijandelijke doel 3-0. Dit werd ook de ruststand en leek er weinig aan de hand voor boys. Na rust veranderde er weinig Mulier bleef aanvallen en kreeg zoveel kansen dat het eigenlijk allang 6-0 /7-0 had moeten staan [Mark van Bommel zou er jaloers op zijn]. In de 42e min. werd het 4-0 door Thijs na een mooie voorzet van Chris en was de wedstrijd allang gelopen natuurlijk ,SWZ probeerde het nog wel , maar hadden allemaal teveel ego’s lopen en liepen veel te veel met de bal en kregen amper kansen. In de 56e min. gaf Simon een mooie pass op Chris , die mooi kon doorlopen op de keeper en schoot de bal onthoudbaar in het doel, hij was het scoren blijkbaar nog niet verleerd 5-0. In de 59e min. werd de spits van SWZ niet goed aangepakt in het strafschopgebied en kon hij ongehinderd nog een eretreffer maken voor zijn ploeg 5-1. Daarna was het weer Mulier die nog zoveel kansen kregen  , maar af en toe wat geluk ontbrak of de bal tegen de keeper schoot. Voor het publiek was het wel een aantrekkelijke wedstrijd er gebeurde tenminste genoeg voor het doel en sommige wilden hem er wel in schreeuwen. In de 66e min. werd de eindstand bepaald door Vincent, hij kreeg de bal via een corner van Simon en haalde verwoestend uit in de zestien 5-1. De leider en trainer waren dan ook dik tevreden over het spel en de score en Siebejan weet wat hij bij de volgende training gaat doen veel afwerken op het doel. Maandag om 19.00 speelt de JO15 een uit wedstrijd tegen QVC JO15 en kunnen we ons daarna gaan opladen voor de DERBY van NOORDEN die staat gepland op Zaterdag 16 Nov.             

10 november 2019 svmulier Jeugd No Comments