Mulier JO15-1 geeft voetballes aan LSC 1890

Door omstandigheden werd er deze keer niet op een Zaterdag gevoetbald, maar op een Vrijdagavond , dus een heuse lichtwedstrijd met uitstekende weeromstandigheden. Het snelste doelpunt ooit gemaakt door een Mulier speler kwam bijna op naam van Simon, Nick doet de aftrap op Jelmer die met een lange pass Simon bediende , maar zijn schot belande op de onderkant lat en niet in het doel en dat was na 10 sec !!!, de toon was gezet door Mulier. Bij Mulier ging vanaf het begin alle remmen los, in de 5e min ging een corner van Mulier maar net over. In de 8e min weer een kans voor Simon ,maar zijn schot ging maar net naast. 2 min later was het wederom Simon, die voor de tweede keer het aluminium raakte, hoeveel pech kan een speler hebben, dat waren dus 4 kansen binnen 10 min. LSC wist niet wat hun overkwam, Mulier liet LSC alle hoeken van het veld zien, met veel passie, inzet en ook nog eens met goed voetbal. Alleen als je de kansen niet benut dan treed altijd de bekende voetbalwet op, dus in de 14e min was daar de allereerste kans voor LSC en die vliegt er dan ook gelijk in 0-1. Mulier was daarna even van slag, want deze tik kwam bij sommigen toch wel even aan. In de 23e min kwam er weer een kans voor Mulier, Simon zijn schot werd knap gekeerd door de keeper, 2 min later was het Pierjan die voor de 1-1 kon zorgen ,maar ook zijn schot ging maar net naast. Mulier voetbalde echt uitstekend met mooie combinaties en de supporters vroegen zich dan ook af of het doel van LSC misschien dicht gemetseld was, het is echt een wonder dat het maar 0-1 staat. En dit werd ook de ruststand ,maar het publiek en staff hadden genoten van het voetbal wat Mulier de 1e helft op het kunstgras hadden laten zien. In de rust werden er dan ook complimenten gegeven aan het hele team en als we zo door voetbalde, dat de goal dan wel van zelf een keer gaat vallen. Na de rust leek het elftal wel een stel tijgers, ze besluipen hun prooi en laten deze prooi de eerste 10 min niet meer los. In de 36e min was het “stofzuiger” Johannes die uit een corner van Simon de verdiende gelijkmaker maakte 1-1, in de 41e min was het linksbuiten Lieuwe die met een prachtige actie , Chris alleen voor de goal zette en die hoefde de bal er alleen maar in het lege goal te schieten 2-1. Mulier speelde echt met het “tijgerhart” en LSC kwam er totaal niet aan te pas, want die dachten dat er een wervelwind over Witmarsum ging, zelfs de journalist van de JO15 kon het scoreverloop op de groepsapp niet meer bijhouden. In de 43e min werd Simon gevloerd aan de rechterkant van het 16 meter gebied , Simon nam zelf de vrije trap en met een mooie boogbal liet hij de keeper kansloos 3-1 , nog geen minuut later was het wederom Simon die met een prachtig schot de keeper opnieuw kansloot liet 4-1, wat de eerste helft niet lukte bij Simon, maakte hij in de 2e helft ruimschoots goed. Het vele aanwezige publiek wist niet wat ze zagen, binnen 10 min van 0-1 naar 4-1 en ook nog met goed en verzorgd voetbal. Eindelijk lieten de ”tijgers” hun prooi los en konden de spelers van LSC hun wonden gaan likken, LSC probeerde met lange ballen hun voorhoede te bereiken, maar de achterhoede van Mulier had daar altijd wel een goed antwoord op en voetballend was Mulier een klasse beter. In de 51e min was het Lieuwe die met een mooie actie in het strafschopgebied de bal tegen de paal schoot, deze actie had beter verdiend, maar het aluminium stond vandaag wel vaker in de weg. In de 59e was er een klein slippertje in de achterhoede van Mulier, de spits van LSC kon alleen op de keeper aflopen en schoot beheerst langs Erik 4-2. LSC had weer een beetje hoop na deze goal , maar 5 min na de 4-2 besliste Simon de wedstrijd met een prachtige een tweetje met Chris kwam de bal voor de voeten van Simon, die zijn derde van de avond maakte 5-2. In de 66e min was het Pierjan die met een prachtige pass, Jelmer op maat bediende en die bekroonde deze mooie actie met een fraaie goal 6-2. In de laatste minuten viel er nog een ”tijger” uit , het was Vincent die ongelukkig in botsing kwam met een speler van LSC en hield er een zware kneuzing aan over en moest zelfs  s’avonds laat een bezoekje aan de dokterswacht brengen. Na het laatste fluitsignaal konden we als coaches en publiek alleen maar complimenten uitdelen aan dit team , met prachtig combinatievoetbal en hard werken werd dit LSC van de mat gespeeld en werd het nog lang onrustig in de kantine van Mulier.           

1 april 2019 svmulier Jeugd No Comments