Mulier JO15-1 blijft verbazen in de competitie

Op Zaterdag 2 Nov. moest de JO15 selectie: Simon , Johannes , Pierjan , Stein , Vincent , Nick , Lieuwe M. , Chris , Joran , Didier , Simon U. , Mark , Jordi , en Jarno aantreden tegen LSC uit Sneek , onder diverse redenen deden Luc , Jelmer en Thijs niet mee. Om 15.30!!! [Bundesliga] tijden begon de wedstrijd op een niet al te best veld , op sommige delen van het veld moest je spikes onder je voetbalschoenen hebben om uberhaupt een actie te kunnen maken. In de 7e min. was het al vroeg raak voor Mulier , linksbuiten Lieuwe ging er met de bal vandoor en goed gebruikt maakte van zijn snelheid kon hij alleen op de doelman afgaan en schoot de bal beheerst in het doel 0-1. Het was af en toe wat rommelig en bovendien moest je achterin uitkijken dat je niet uitgleed op dit veld , LSC en Mulier waren in het begin aardig aan elkaar gewaagd en beide ploegen gingen dan ook vol voor de winst. In de 20e min. was het Simon die zijn eerste kans van de wedstrijd kreeg , maar zijn inzet werd gekeerd door de keeper van LSC. Er werd geknokt voor elke centimeter en soms gingen beide ploegen net over het randje heen , in de 25e min kreeg de spits van LSC een enorme kans op de gelijkmaker , maar keeper Jarno redde de inzet op de doellijn en zo bleef het wonderbaarlijk 0-1. In de 33e min moest Mulier verder met 10 man , omdat Joran te laat was om de bal te spelen en zo zijn tegenstander onderuit haalde , en zo kon Joran even 10 min. uitblazen op de strafbank. Maar ook met 10 man bleef Mulier gevaarlijk , en vlak voor rust kreeg Mulier vlak bij de cornervlag een ingooi ,deze werd gegooid door Vincent en een verdediger van LSC raakte de bal totaal verkeerd en zo belande de bal in het strafschopgebied van LSC en was het Simon die daarvan profiteerde en de 0-2 maakte. Na de rust was het weer 11 tegen 11 en probeerde Mulier de derde goal te maken, in de 40e min. werd Mulier in het zadel geholpen door geklungel in de verdediging van LSC, en dat moet je tegen de voorhoede van  Mulier niet doen , want het was Simon die deze fout dan gelijk afstraft en zijn 2e doelpunt maakte 0-3. Een minuut later was het weer Simon die alleen op de doelman kon afgaan, maar zijn lob werd goed gered door de keeper. In de 43e was het weer een chaos achterin bij LSC en nu was de keeper van LSC de sjaak , hij werd opgejaagd door Chris en hij schrok daar zo van , dat hij de bal niet meer goed kon verwerken en de bal kwam uiteindelijk terecht bij Simon en die zei ”sinterklaas valt wel heel vroeg dit jaar in Sneek” 0-4. De eerste helft gaf LSC nog wel aardig partij aan Mulier , maar het was nu een complete chaos aan het worden, mede ook omdat Mulier er fel bovenop stond en af en toe even aan de noodrem moest trekken wel op een fatsoenlijke manier natuurlijk.  In de 50e min. was het Vincent die vanaf rechts een mooie voorzet gaf , en bijna was het Stein die deze voorzet erin kopte, maar de keeper stond deze keer wel op de goede plek. In de 53e min. was het Simon [die woensdag nog ziek was] , maar dat kon je in de 2e helft niks meer van terug zien, die begon aan een mooie solo op rechts en niemand van de verdediging kon Simon nog inhalen en ook de keeper van LSC moest toezien, hoe Simon deze bal in het doel schoot 0-5. Mulier bleef gelukkig voetballen en ging niet mee in de wanorde van LSC , want in de 60e min. was het opnieuw Simon , die bal nu in de kruising schoot vanaf het strafschopgebied en alweer zijn vijfde doelpunt maakte in deze wedstrijd 0-6. Met nog 10 min. te gaan was de honger naar doelpunten groot bij Mulier , In de 65e min was het weer een chaos in de verdediging bij LSC , want door slecht wegwerken kwam de bal voor de voeten van Nick en die schoot de bal onhoudbaar voor de keeper in het doel 0-7. Nick speelde trouwens deze wedstrijd met opgewekte hormonen, want voor het eerst was zijn vriendin aanwezig en dat kon iedereen ook wel zien , want sommige ballen gingen richting rondweg Sneek of de voorzetten waren niet helemaal op maat.  Een minuut later was het Vincent , die het even op zijn heupen kreeg en met een mooie voorzet kwam de bal terecht bij Stein, die ook even een doelpuntje meepikte 0-8. En nog was de koek niet op, laatste man Johannes gaf een geweldige lange  pass op Simon , die niet buitenspel stond en voordat je het wist was de hele verdediging van LSC nog aan het bijkomen van de 0-7, dus kon Simon samen met spits Pierjan alleen op het doel afgaan en was het voor Simon een eitje om de bal te naar Pierjan te schieten en die bepaalde de eindstand op 0-9. Een prachtige overwinning voor de boys , dat zijn klasse liet zien in de 2e helft. Na afloop werd deze overwinning nog even gevierd bij de MAC en gaan we maandag ons weer voorbereiden op de wedstrijd voor Zaterdag tegen SWZ JO15-2 wederom uit Sneek aanvang 10.30, kom op tijd want VOL is VOL op It Fliet.   

3 november 2019 svmulier Jeugd No Comments