Mulier JO13-1 wint ruim van Workum JO13-3

De eerste thuiswedstrijd voor Mulier was tegen Workum, vanaf het begin speelde Mulier volop de aanval en Workum kwam er maar niet uit, het was wachten op de 1-0. Uit een corner scoorde Jordi dan ook terecht de 1-0, Mulier bleef goed druk houden en even later was het Lieuwe Meint die de 2-0 binnen schoot. Daarna werden we weer wat slordiger en achterin liepen we af en toe de man lopen en werd Workum iets gevaarlijker, maar verder dan de 16 meter kwamen ze niet. Na de rust werd er bij tijd en wijle goed gespeeld ,maar moest Mulier wel steeds oppassen dat het niet te slordiger speelde , gelukkig maakte Ewout uit een corner de 3-0 en had Mulier weer wat lucht. Soms stonden we verkeerd en werd er slap verdedigd, daarom kon Workum zomaar de 3-1 binnen schieten. Daarna werd Mulier weer sterker en maakte Stein de 4-1 en 5-1, hopelijk maken we volgende de kansen af , want tegen YVC/Blauwhuis en Workum kregen we weer veel kansen maar die gingen er jammer genoeg niet in. De jongens kunnen terug kijken op een leuke wedstrijd met een mooie uitslag.   

3 april 2018 svmulier Jeugd No Comments