Mulier JO11-2 kampioen!

In de laatste wedstrijd van de voorjaarscompetitie wisten de mannen van de JO11-2, onder leiding van Harmen en Thomas het kampioenschap binnen te halen. Er moest nog wel worden gewonnen van Workum JO11-4, maar al snel was duidelijk dat Mulier vol voor het kampioenschap ging waardoor de tegenstander weinig in had te brengen. Na de 10-2 overwinning kon er feest worden gevierd. Eerst werd een prachtige trofee door leider Harmen aan de aanvoerder overhandigd en werden de medailles uitgereikt. Na de kampioensfoto werd de door één van de moeders gemaakte  prachtige kampioenstaart in de kantine opgegeten. Zoals beloofd door de leiders volgde er nog een ritje naar de Mc Donalds, waar waarschijnlijk een aantal Big Mac Menu’s werden genuttigd.

De jeugdcommissie feliciteert de mannen van de JO11-2, de leiders, Harmen en Thomas en trainers Anton en Johan met het behaalde kampioenschap!

28 mei 2018 svmulier Jeugd No Comments