Mulier JO11-1 kampioen!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]De JO11-1, onder leiding van Rients Piersma, is afgelopen zaterdag kampioen geworden. De basis voor het kampioenschap werd de week ervoor tegen naaste concurrent AVC al gelegd. Deze wedstrijd wist het team van Rients met 1-2 te winnen. Om kampioen te worden moest er nog wel punten worden gepakt tegen Blauwhuis, maar Mulier bleek uiteindelijk voor Blauwhuis toch een maatje te groot. Hoewel de tweede helft de voorsprong verder opliep, was vooral de eerste helft van een goed niveau. Hier wist men elkaar prima te vinden om via combinaties te scoren. Helaas wilde het in de afwerking soms niet helemaal lukken. Zoals gezegd werd de voorsprong de tweede helft flink uitgebreid en kon na afloop het kampioenschap worden gevierd!

De jeugdcommissie feliciteert de JO11-1 en natuurlijk leider Rients en trainers Enno en Jorn met het behaalde kampioenschap.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”10011,10010″][/vc_column][/vc_row]

15 mei 2017 svmulier Jeugd No Comments