Mulier en Yme Vonk nog een jaar met elkaar verder

Het jaar 2023 begint meteen met een goed bericht, want het bestuur van SV Mulier heeft het contract met hoofdtrainer Yme Vonk met een jaar verlengd. Hiermee blijft Vonk ook komend seizoen aan het roer staan van het eerste elftal van Mulier.

Vonk is bezig aan zijn eerste seizoen als hoofdtrainer bij SV Mulier en had te kennen gegeven graag aan de club verbonden te blijven. Het bestuur was op haar beurt erg tevreden over de samenwerking met Vonk. De klik tussen trainer en spelers, technische staf en vrijwilligers is erg goed en daarnaast hangt er een positieve sfeer om de spelersgroep. Met het enthousiasme van Yme hebben we er veel vertrouwen in dat het eerste elftal zich ook de rest van dit seizoen en het volgende seizoen goed zal weten te ontwikkelen. 

 
Het bestuur wenst Yme, de technische staf en de spelers de komende periode veel plezier en succes op de velden.
 
 
5 januari 2023 svmulier Mulier 1 No Comments