Monsterscore van Mulier JO15-1 tegen Heerenveense Boys JO15-3

Op Zaterdag 12 Okt. had Mulier officieel vrij , maar de KNVB had Heerenveense Boys die uit de 2e klasse kwam opnieuw ingedeeld en nu speelden ze dus in de 3e klasse, omdat ze in de 2e klasse 3x dik hadden verloren. De jongens wisten dus niet wat ze konden verwachten , misschien deze keer wel een tegenstander die het Mulier wel moeilijk konden maken. Ik ga jullie nu al vertellen dat dit niet goed gaat aflopen voor de Heerenveense Boys , want deze ploeg was nog slechter dan Zeerobben JO15-4  en Irnsum JO15-1. De eerste 5 min. leek het erop dat dit misschien wel een leuke tegenstander zou worden voor Mulier , maar in de 6e min. kwam er een lange pass van Jelmer op rechtsbuiten Simon, die met een mooie voorzet Jordi kon bereiken en die schoot de bal onthoudbaar in de goal 0-1. In de 11e min werd het bijna 0-2, maar Thijs kopte de bal net naast de goal na een voorzet van Simon. In de 15e min. was het wederom Simon die op rechts de bal voorzette en Stijn hoefde alleen maar zijn been ertegen aan te zetten en de keeper kansloos liet 0-2, hierna was het helemaal gedaan met de boys uit Heerenveen en leek deze wedstrijd uit te gaan als een kaars en van spanning was al helemaal geen sprake. In de 17e min. was het Johannes die met een prachtige pass Stijn kon bereiken, die kon zomaar ongehinderd doorlopen naar de keeper en met een prachtige lob de 0-3 voor zijn rekening nam. De wedstrijd was allang gelopen ,mede ook omdat de achterhoede van Heerenveense Boys er niks van bakten en Mulier alles mocht doen waar ze zin in hadden. In de 20e min. was het Simon die zijn man uitkapte in het strafschopgebied en met een geplaatst schot de doelman passeerde 0-4. In de 25e min was het Stijn die op links een vrije doortocht had en gaf de bal aan Jordi en die schoot de bal in het doel 0-5, heel af en toe kreeg Heerenveense Boys nog wel eens een corner , dat was ook het enige ”gevaar” voor Mulier. In de 30e was het Stijn die wederom alle tijd en vrijheid kreeg om zomaar naar het vijandelijk doel kon lopen en beheerst afrondde 0-6. In de 33e min. was het de achterste man van de Boys, die de bal wilde wegtrappen richting het ”Abe Lenstra” stadion maar hij schoot de bal tegen Stijn aan en de bal belande achter zijn eigen doelman 0-7, dit was dus het niveau van de Heerenveense Boys. De ruststand werd bepaald door Simon, die na een lange pass zijn directe tegenstander passeerde en met een bekeken schot de 0-8 aantekende. In de rust hebben we besproken dat dit niet de gewenste tegenstander was , maar dat we in de 2e helft  wel blijven voetballen , ook als het te makkelijk gaat. Net na rust was het al weer raak voor Mulier , wat gerommel in het strafschopgebied en de Boys kregen de bal maar niet weg uit de zestien, maar toevallig kreeg Stijn de bal en zijn schot ging via een verdediger in het doel 0-9. In de 40e was het Chris die ook zijn doelpunt wilde meepikken 0-10 , en toen moest er nog een half uur gespeeld worden en de meeste spelers vonden het ook wel best zo , maar zo werkt dat nou eenmaal niet in de voetballerij , de wedstrijd duurt nu eenmaal 2x 35 min. In de 50e min. nam Nick een vrije trap, de bal belande in het strafschopgebied en Thijs kon de bal aannemen en met een mooi schot de 0-11 binnen schieten. In de 55e min. was het Joran die net buiten de zestien op doel schoot , de keeper liet na dit schot de bal weer los en Chris was er als de kippen bij om de 0-12 binnen te schieten. In de 57e min probeerde Nick de bal uit zijn eigen strafschopgebied weg te schieten maar i.p.v de bal naar het ”stadion” te schieten schoot hij de bal  tegen de spits van Heerenveense Boys aan en de bal vliegt zomaar langs Jarno, het doel in 1-12. In de 60e min. was het Joran die vervolgens 3 man uitspeelde nog een ”sjekkie” kon draaien in het strafschopgebied en daarna de trekker overhaalde  en de 1-13 op het scorebord zette. Nog geen minuut later was het linksbuiten Lieuwe , die zijn eerste goal van het seizoen maakte 1-14. In de 65e min werd er weer op het vijandelijke goal geschoten en weer kon de doelman de bal niet goed verwerken en zo kon Stijn zijn 6e doelpunt van deze wedstrijd maken 1-15. In de 67e min was het Jelmer, die ook maar eens op het doel schoot ,maar zijn schot werd onderweg nog aangeraakt door een speler van de Boys en zo werd de doelman voor de zestiende keer !!!!! gepasseerd deze morgen 1-16. Dit werd ook de eindstand , de spelers en toeschouwers waren blij dat het afgelopen was , deze wedstrijd was na 5 min. al geen wedstrijd meer en dat is voor beide ploegen niks aan en ook de vele supporters uit Witmarsum hopen elke Zaterdag dat ze een mooie wedstrijd krijgen te zien, hopelijk krijgen we wat meer tegenstand in de bekerwedstrijd tegen Berlikum volgende week zaterdag.                      

13 oktober 2019 svmulier Jeugd No Comments