Het kampioenenteam MO17

In de tweede aflevering van ons voorstelrondje van de jeugdteams zijn we aanbeland bij de MO17. Dit mag met recht een superteam genoemd worden want ze werden de afgelopen seizoen meerdere keren kampioen. Een ploeg met veel talent dus dat bovendien al jaren met elkaar samen speelt. Met zeer verzorgd positiespel en veel spelvreugde is dit team een genot om naar te kijken.

Het team bestaat uit de speelsters Britt, Mirthe, Zoë, Aniek, Jeldau, Jessica, Emma, Sara, Jocelyn, Maud, Lisanne, Minthe, Rianne, Froukje, Rixt, Lian en Lena. De trainers zijn Johan Hofstra en Willem Otten en leider van het team is Rintje Joustra.

Vorig jaar werd de MO17 kampioen in de hoofdklasse en ook dit seizoen spelen ze in de eerste fase weer in de hoofdklasse. En ook nu gaat het weer erg goed want bijna alle wedstrijden werden ruim gewonnen. Alleen afgelopen zaterdag ging het mis: uit bij Blauw Wit in Leeuwarden werd er nipt verloren. Dat hoort er ook bij en daar word je als team alleen maar sterker van.

Maak er weer een fantastisch seizoen van meiden!