MO15 in de schijnwerpers

Aflevering 4 van ons voorstelrondje is het de beurt aan de MO15.

Een bijzonder team want zij speelden vorig jaar nog 9 tegen 9 op een klein veld. Ze werden toen ongeslagen kampioen en mogen het nu voor het eerst proberen op een groot veld 11 tegen 11. Bovendien spelen ze in de hoofdklasse wat betekent dat ze gerenomeerde Friese topclubs als Leeuwarder Zwaluwen, Sneek Wit Zwart en Harkemase Boys tegenkomen. Het begin was goed want bij het debuut in deze klasse werd Be Quick Dokkum met 3-2 verslagen. Afgelopen zaterdag was Leeuwarder Zwaluwen echter duidelijk een maatje groot. Maar deze meiden zijn voor niemand bang en zullen elke week knokken voor een goed resultaat.

Het team bestaat uit Lisa, Sanne, Anouk, Esmee, Eline, Lyan, Dieuverline, Rixt, Roos, Ylva, Lianne, Tess en Laura. De coaching wordt verzorgd door Jan Willem Wagenaar, Marco Menage en Jeroen Menage en trainers zijn Johan Hofstra en Marco Menage.

Een pracht van een team dat op een schitterende manier op de foto gekomen is!