Met sv Mulier naar sc Heerenveen – Vitesse (29 nov)

Afgelopen zaterdag won sc Heerenveen met 2-1 van Sparta. Dit werd uitgebreid gevierd na afloop. Ook de rest van het seizoen verloor sc Heerenveen nog geen enkele wedstrijd in eigen huis. Kunnen ze dit volhouden?

De volgende thuiswedstrijd is op vrijdag 29 november (20:00), tegen Vitesse, en jij kunt erbij zijn! Omdat sv Mulier gebruik maakt van het voetbalplatform van VTON mogen al onze spelers, vrijwilligers en supporters met flinke korting naar deze wedstrijd toe. Leuk voor een teamuitje, of samen met je vrienden of familie! 

Wil je meedoen aan deze actie? Gebruik dan de actielink van sv Mulier:

Actielink sv Mulier

Eerst overleggen? Klik hier om de actie door te sturen via WhatsApp

Wij wensen iedereen alvast een mooi voetbaluitje! 

sv Mulier

18 november 2019 svmulier Club No Comments