Laatste kans om je aan te melden voor glasvezel!

De aanmeldingsperiode voor de aanleg van glasvezel is verlengd naar 10 november. Mocht er voor deze datum voldoende aanmeldingen zijn dan komt er glasvezel in Witmarsum. We mogen deze kans niet voorbij laten gaan!
 
We steunen de campagne omdat we overtuigd zijn dat glasvezel de leefbaarheid in het dorp sterk zal verbeteren. We prijzen nadrukkelijk geen commerciële partij aan, maar we willen graag een razendsnelle glasvezelverbinding voor alle Witmarsumers. Wanneer 1 op de 3 huishoudens ‘ja’ zegt tegen een van de glasvezelabonnementen is de glasvezelverbinding nu gratis. Een leuk extraatje is dat Mulier voor elke aanmelding via de website een bedrag verdient.
 
In IJlst, Workum, Woudsend en het buitengebied is er al begonnen met de aanleg door DELTA Fiber Netwerk en de aanleg zou in Witmarsum ook al snel kunnen beginnen.
 
Ga dus snel naar https://gunwitmarsumglasvezel.nl/ en meld je aan vóór 10 november!
7 november 2021 svmulier Acties No Comments