KNVB schrapt alle wedstrijden in district Noord

Bron KNVB.nl

Het winterweer zorgt ervoor dat er zaterdag een algehele afgelasting geldt voor de districten Noord, Oost, Zuid I en II en West I en II. Voor de zondag geldt dat eveneens voor de districten Noord, Oost en Zuid I en II én de B-categorie in de districten West I en II.

Voor het landelijke amateurvoetbal is geen algehele afgelasting van toepassing. Hieronder vallen onder andere de Tweede divisie mannen t/m Hoofdklasse mannen, maar ook de KNVB Beker vrouwen, waar dit weekend de achtste finales op het programma staan. Ook de Jeugdcup O19, O15 en O13 – waar eveneens de achtste finales op het programma staan – behoren tot het landelijk amateurvoetbal en zijn dus voorlopig niet afgelast.

Er staan nog een aantal oefenwedstrijden op het programma op het kunstgrasveld van SV Mulier. Of de wedstrijden door kunnen gaan hangt af van het weer en de staat van het veld. Komende dagen dus afwachten hoe snel de sneeuw smelt…