Glasvezel in Witmarsum: weer 4 taarten uitgereikt

Afgelopen zaterdag 16 oktober zijn er voor de tweede keer heerlijke taarten uitgereikt aan een viertal uitverkoren huishoudens. Bestuurslid Thys Bruinsma heeft persoonlijk de taarten overhandigd aan de winnaars.

Aanstaande zaterdag 23 oktober heeft u voor de laatste keer de kans om ook een prachtige taart te winnen. Dus hang de poster voor het raam en misschien wint u ook zo’n lekkere taart. Ook als u nog twijfels heeft of als u zich nog niet aangemeld heeft kun u de flyer gewoon ophangen en maakt u kans op een taart.

Kom voor meer informatie over glasvezel in Witmarsum naar de inloopavond op a.s. maandag 25 oktober bij MFC It Fliet.

Voor meer informatie en direct aanmelden zie www.gunwitmarsumglasvezel.nl. Aanmelden voor glaszezel kan tot uiterlijk 27 oktober!

20 oktober 2021 svmulier Acties No Comments