Geen geld voor contributie? Niemand buitenspel met ING!

Wil je kind graag voetballen? Maar is er even geen geld om de contributie te betalen? Of om voetbalschoenen te kopen? Dan laten we je niet buitenspel staan. Want gelukkig zijn er veel mogelijkheden waardoor kinderen toch kunnen voetballen.

Samen met de KNVB, Geldfit, de Nederlandse Schuldhulproute, het SchuldenlabNL en De Voorzieningenwijzer maakt SV Mulier zich in samenwerking met ING sterk om zoveel mogelijk kinderen te laten voetballen. Want voor 1 op de 11 kinderen is dat niet vanzelfsprekend.

Kijk wat voor jou mogelijk is op ing.nl/niemandbuitenspel. Daarnaast kan je voor al je vragen terecht bij onze Financieel Contactpersoon, Tjark Nelissen. Je kunt hem bereiken via voorzitter@svmulier.nl

30 mei 2024 svmulier Bestuur No Comments