Geef je op voor de gratis democlinic op 6 april van Schalke 04!

Onze vereniging wordt zoals je misschien al hebt gehoord op 4 mei 2018 omgetoverd tot een echte FC Schalke 04 trainingslocatie. Om jullie alvast een voorproefje te geven, komen er binnenkort al enkele bij FC Schalke 04 opgeleide trainers om een democlinic te geven. Iedereen van onze vereniging en omliggende verenigingen kan hier gratis aan meedoen.

Er zijn 2 x 50 plaatsen per ronde beschikbaar en jij mag ook al je vriendjes en vriendinnetjes uitnodigen om mee te doen. Wil je hen uitnodigen? Stuur dan deze inschrijflink door:  http://bit.ly/svMulier

Waar?
SV Mulier in Witmarsum

Wanneer?
vrijdag 6 april 2018

Voor wie?
Voor iedereen tussen de 6 en 15 jaar die lid is van een voetbalvereniging in Witmarsum
en omstreken.

Hoe laat?
Democlinic     –     16.30 uur t/m 18.30 uur

Wil jij meedoen? Schrijf je in via deze link: http://bit.ly/svMulier

Mit Köningsblauen Grüßen,

FC Schalke 04

 

23 maart 2018 svmulier Jeugd No Comments