Democlinic Schalke druk bezocht!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Afgelopen vrijdag kleurde het sportcomplex even de kleuren van FC Schalke 04. Dit was vanwege de Schalke auf Tournee democlinic.  Onze jeugd was, ook vanwege het mooie weer, met bijna 50 spelers/speelsters ruim vertegenwoordigd. Hiermee kregen de spelers en speelsters van Mulier al een voorproefje van de FC Schalke 04 voetbalclinic op 4 mei.

Er werden mooie 1 tegen 1 duels uitgevochten en flink gedribbeld met o.a. kapbewegingen. Naast het grote aantal jeugdspelers en speelsters waren er ook veel ouders aanwezig. Wat wij graag zien. Op 4 mei wordt het sportcomplex omgetoverd tot een echte FC Schalke 04-trainingslocatie. Tijdens deze voetbaldag wordt er getraind volgens de visie van de jeugdopleiding van de Duitse topclub. Het voorproefje hebben we gehad. we zijn benieuwd wat 4 mei ons zal brengen.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”15072,15071,15070,15069,15068″][/vc_column][/vc_row]

10 april 2018 svmulier Jeugd No Comments