De start van het voetbalseizoen komt steeds dichterbij

Woensdagavond 24 juni heeft het kabinet versoepelingen bekendgemaakt die de start van het voetbalseizoen een heel stuk dichterbij brengen. Vanaf 1 juli is er zowel voor sporters als voor toeschouwers een stuk meer mogelijk.

Wat betekent dit concreet voor het voetbal bij SV Mulier?

1. Vanaf 1 juli kunnen alle teams, dus zowel de jeugd als de snioren trainen zonder beperkingen. Tijdens het sporten hoeft er dus geen 1,5 meter afstand meer gehouden te worden. Partijtjes en duels kunnen dus weer.
2. Er mag weer publiek langs de lijn staan. Wel dient iedereen 1,5 meter afstand te houden.
3. Ook de kantine mag weer open vanaf 1 juli. Hetzelfde geldt voor de kleedkamers en de douches.
4. Oefenwedstrijden zijn weer mogelijk

Iedereen kan zich dus op een vrij “normale” manier voorbereiden op het komende voetbalseizoen. Het seizoen zal, zoals het nu lijkt, volgens de eerder gepubliceerde speeldagenkalender van de KNVB afgewerkt kunnen worden. Het laatste weekend van augustus kunnen we dus los met de eerste bekerduels.