De eerste competitiewedstrijd voor Mulier 1

Qua resultaat waren de 3 bekerwedstrijden van het eerste elftal geen succes. De potjes tegen SDS, Irnsum en HJSC gingen allemaal verloren. Maar dat was geen schande aangezien de tegenstanders vooraf al wat sterker werden ingeschat en Mulier veel jonge spelers moest inpassen.

Voor Mulier begint het seizoen dus komende zaterdag pas echt met de eerste competitiewedstrijd. Mulier ontvangt dan LSC 1890 uit Sneek.

Wat kunnen we verwachten van deze wedstrijd? Een herhaling van het scenario van vorig seizoen zou fantastisch zijn want toen eindigde deze thuiswedstrijd in een klinkende 4-0 overwinning. Dat was meteen ook de grootste overwinning van het seizoen.

Is een herhaling mogelijk? We gaan het zien, zaterdag om 14:30 in Witmarsum

MUL_Programma poster 1