Competitie Mulier 1 seizoen 18/19 bekend!

Na de degradatie van vorig seizoen zal Mulier 1 dit seizoen uitkomen in de 5e klasse. Doel is natuurlijk om snel weer hogerop te komen en de weg omhoog in te zetten. Mulier moet komend seizoen echter eerst afrekenen met een aantal bekende en onbekende tegenstanders. Het zal bovendien geen goedkoop seizoen worden, want er moeten nogal wat kilometers worden afgelegd… 

De competitie ziet er als volgt uit: Arum 1, Beetgum 1, Blija 1, CVO 1 (Vrouwenparochie), Holwerd 1, Mulier 1, Ouwe Syl 1, SSS’68 1 (Marssum), Ternaard 1, Tzummarum 1, WWS 1 (Wirdum, Wytgaard, Swichum) en Wardy 1 (Ferwert). 

Arum, Beetgum, SSS’68 en Tzummarum zijn de bekende tegenstanders. Mulier speelde afgelopen seizoen nog tegen Arum (0-2 winst, 1-1 gelijkspel), Beetgum (4-3 winst, 1-1 gelijkspel) en Tzummarum (0-2 verlies, oefenpot). SSS’68 is jaren terug wel tegen gespeeld in de eerste bekerronde. De andere tegenstanders zijn grotendeels onbekend en dus maken we ons weer op voor een seizoen vol avonturen. Laten we in ieder geval hopen dat het Mulier komend seizoen voor de wind zal gaan en er eindelijk weer wat valt te genieten op it Fliet! Voor nu een fijne vakantie toegewenst en geniet van het mooie weer! 

16 juli 2018 svmulier Mulier 1 No Comments