Competitie-indeling Mulier 1 online!

De KNVB heeft de afgelopen week de competitieschema’s van veel seniorenelftallen bekend gemaakt. Ook voor het eerste van Mulier is de competitie indeling duidelijk. Na de degradatie van vorig seizoen zal Mulier komend seizoen in de 4e klasse A komen te spelen. Veel tegenstanders zijn nieuw voor de spelers omdat er misschien wel nog nooit tegen gespeeld is. Toch zal iedereen zijn stinkende best gaan doen om zo snel mogelijk weer terug te keren naar de ‘vertrouwde’ 3e klasse! In de competitie van komend seizoen staan verschillende derby’s op het programma met als tegenstanders Arum, Makkum en Bolsward. Daarnaast moet Mulier 1 maar liefst drie keer naar de Noordoostpolder en 1 keer naar Overijssel reizen.

Hieronder een overzicht van de tegenstanders van komend seizoen.

 1. Arum 1
 2. Creil 1 (Noordoostpolder)
 3. Delfstrahuizen 1
 4. Lions’66 1 (Leeuwarden)
 5. Makkum 1
 6. Mulier 1
 7. Nagele 1 (Noordoostpolder)
 8. SC Bolsward 1
 9. Scharnegoutum’70 1
 10. Tollebeek 1 (Noordoostpolder)
 11. TOP’63 1 (Oppenhuizen)
 12. VHK 1 (Sint Jansklooster – Overijssel)
 13. FC Wolvega 1